Sel du Vigneron 100 g - Foie Gras Gourmet

Sal del Vinyater 100 g

Preu
Preu regular €10,00
Preu regular Preu reduït €10,00
Desa
€10,00 / 100g
  • Enviament internacional gratuït*
  • Rebut o reemborsament
  • Cartons 100% reciclats o biodegradables
  • 10% dels beneficis donats
  • Pagament segur
  • Un registre
  • Esgotat, enviament aviat
Impostos inclosos. Les despeses d'enviament es calculen a l'hora de pagar.

Una sal ideal per acompanyar el foie gras

Beneït sigui el vinyater que va vessar el seu vi a la sal! Aquesta sal és una magnífica barreja per amanir el foie gras.

Enviament internacional GRATUÏT per a una quantitat determinada, depenent del vostre país.

Possibles taxes de duana , segons el vostre país.

En cas de no rebre el teu paquet, ens comprometem a reemborsar-te.

Ce site est protégé par hCaptcha, et la Politique de confidentialité et les Conditions de service de hCaptcha s’appliquent.

Quin acompanyament triar per al foie gras?
Més que Terre Exotique
Nouveau
Sel du Vigneron 100 g - Foie Gras Gourmet
Sal del Vinyater 100 g
Terre Exotique
€10,00
€10,00/100 g
Confit d'Oignons Foie Gras
Confit d'Oignons Doux des Cévennes 110 g - Foie Gras Gourmet
Confit d'Oignons Dolços dels Cévennes 40 g
L'Epicurien
€3,00
€7,50/100 g
Condiment Figue Foie Gras
burger au foie gras
Condiment Figa Vinagre Balsàmic 45 g
L'Epicurien
€3,00
€6,67/100 g
Coffret de Confit de Vin de Sauternes, Condiment à la Figue et Confit d'Oignons - Foie Gras Gourmet
Coffret de Confit de Vin de Sauternes, Condiment à la Figue et Confit d'Oignons - Foie Gras Gourmet
Cofre de Condiments Petits Formats (Embalatge Oferit)
L'Epicurien
€11,00
€8,46/100 g
Chutney de Figues Bio 125 g - Foie Gras Gourmet
Chutney de Figues Bio 125 g
Saveurs & Fruits
€7,00
€5,60/100 g
Productes vists recentment en relació amb el foie gras