Estoig d'espècies especial per a foie gras (embalatge gratuït)

Preu
Preu regular €29,00
Preu regular Preu reduït €29,00
Desa
€12,08 / 100g
  • Enviament internacional gratuït*
  • Rebut o reemborsament
  • Sense conservants, colorants ni additius
  • Ànecs i oques de cria en llibertat
  • Es conserva durant diversos anys
  • Caixes 100% reciclades i biodegradables
  • 10% dels beneficis donats
  • Pagament segur
  • Un registre
  • Esgotat, enviament aviat
Impostos inclosos. Les despeses d'enviament es calculen a l'hora de pagar.

No us perdeu aquest fabulós estoig d'espècies. Il était un foie gras de Terre Exotique que reuneix 3 mescles d'espècies excepcionals per cuinar - o simplement per degustar com a toc final - en la preparació del vostre foie gras.

  • La mescla 5 baies, composta per cinc grans crus de pebres i baies, és una harmoniosa combinació de colors, intensitats, picant i notes especiades i dolces que es revelarà amb foie gras.
  • La sal del viticultor és una magnífica mescla d'espècies i sals per al foie gras.
  • La mescla foie gras és una combinació a mida per empolvorar sobre les vostres torrades o utilitzar en la preparació de la vostra terrina.

Enviament internacional GRATUÏT per a una quantitat determinada, depenent del vostre país.

Possibles taxes de duana , segons el vostre país.

En cas de no rebre el teu paquet, ens comprometem a reemborsar-te.

Ce site est protégé par hCaptcha, et la Politique de confidentialité et les Conditions de service de hCaptcha s’appliquent.

Quin altre foie gras triar?
Confit d'Oignons Foie Gras
Confit d'Oignons Doux des Cévennes 110 g - Foie Gras Gourmet
Confit d'Oignons Dolços dels Cévennes 40 g
L'Epicurien
€3,00
€7,50/100 g
Condiment Figue Foie Gras
burger au foie gras
Condiment Figa Vinagre Balsàmic 45 g
L'Epicurien
€3,00
€6,67/100 g
Coffret de Confit de Vin de Sauternes, Condiment à la Figue et Confit d'Oignons - Foie Gras Gourmet
Coffret de Confit de Vin de Sauternes, Condiment à la Figue et Confit d'Oignons - Foie Gras Gourmet
Cofre de Condiments Petits Formats (Embalatge Oferit)
L'Epicurien
€11,00
€8,46/100 g
Chutney de Figues Bio 125 g - Foie Gras Gourmet
Chutney de Figues Bio 125 g
Saveurs & Fruits
€7,00
€5,60/100 g
Productes vists recentment en relació amb el foie gras